We for you
Váltás: LeitnerLeitner
Karrier > Bérszámfejtő

Bérszámfejtő

IrodaBudapest/Kecskemét

MunkaterületKönyvvizsgálat

MunkaidőTeljes / Részmunkaidő

AMIRE SZÁMÍTHATSZ TŐLÜNK

  • Elismerjük a jó munkát és szakmai fejlődés esetén előlépési lehetőséget biztosítunk.
  • Fiatalos, energikus csapat tagja lehetsz, befogadó légkör és támogató vezetőség vár.
  • Piacképes bérezést, Cafeteriát, magán egészségbiztosítást. Kellemes, kényelmes, „A” kategóriás irodát. Hybrid munkavégzés, plusz pótszabadság és egyéb munkaidő kedvezményeket a munka-magánélet egyensúly megtartására.
  • Ha sokat szeretnél tanulni és fejlődni, mi jó választás lehetünk, hiszen tanácsadó cégként sok fajta ügylettel találkozhatsz, sok mindenbe láthatsz bele. Belső és külső képzéseinkkel is segítünk, hogy minél több tudást szerezhess.
  • Nyitottak vagyunk a javaslataidra!

HOGYAN TEHETSZ NÁLUNK A SIKERÉRT

Amit mi kérünk Tőled:

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatkör:

  • Bérelszámolás
  • Idegen nyelvű havi jelentések készítése
  • Havi riportok készítése az anyavállalat felé
  • Bevallások összeállítása
  • Ügyfél kommunikáció idegen és magyar nyelven
  • TB kifizetői teendők ellátása
Felkeltettük az érdeklődésed?
Let's get in touch!